אתר Whisky-IL מכיל מידע על משקאות אלכוהוליים.
כדי להיכנס לאתר המלא, עליך להיות מעל גיל 18.

אני מעל גיל 18
728 x 90
[wpproads id="2231" hide="mobile,ios,samsung,android,windows_mobile,blackberry,sony_ericsson,motorola,iphone,ipad,ipod" display="sticky" position="top_left" close_btn_position="top_right"]
[wpproads id="2230" hide="mobile" display="sticky" position="bottom_right" close_btn_position="top_left"]Whisky-IL

אתר הבית של עולם הוויסקי של ישראל.

באתר זה תמצאו מידע מסודר על מזקקות, על תהליכי ייצור הוויסקי, רשמי טעימה של וויסקי, חדשות עדכניות ותוכלו להשיג טעימות של מגוון רחב של וויסקים.

ישנו מידע רב ברשת, אך בחלקו הגדול הוא מגיע מהיצרנים, המזקקות, היבואנים ובעלי עניין אחרים. אתר זה הנו אובייקטיבי ובלתי תלוי והוא נכתב ומעודכן בידי חובבי ווסקי ותיקים ומנוסים ועל ידי בלוגרים ללא תלות במזקקות וביבואנים.
האתר מציע סדנאות ייחודיות להיכרות עם עולם הוויסקי, ליחידים ולארגונים.
אנו מזמינים אותך להירשם לקבלת ניוזלטר ועדכונים שוטפים למייל.

האתר הוקם על ידי משוגעים לוויסקי שהחליטו לעשות מעשה ולקחת את האהבה שלהם לוויסקי צעד אחד קדימה. בפגישה על כוסית וויסקי, חשבו המייסדים – עו"ד מייקל בן-דוד ונתאי מורגנשטרן – כיצד ניתן לקחת את עולם הוויסקי, והאלכוהול המשובח בכלל, צעד אחד קדימה בישראל, ועמדו על כך שבישראל יש חסרון אמיתי באתר מידע מעמיק, מקצועי ובלתי תלוי. אליהם הצטרף יואב גלבפיש, מבלוג הוויסקי Whisky Gospel, אשר עורך את מדור החדשות באתר.

עו``ד מייקל בן-דוד

מייקל החל את הקריירה המקצועית שלו בפרקליטות הצבאית, וייצג את ישראל באו"ם במשא ומתן על הקמת בית הדין הפלילי הבינלאומי בהאג והיה היועץ המשפטי של ועדת המים המשותפת לישראל ולפלסטינים. לאחר מכן, מונה לשופט בבית המשפט הצבאי. לאחר שעשה הסבה מקצועית לאימון עסקי, פתח מייקל את חברת הבוטיק "פורלייף אימון והדרכה בע"מ" שמספקת שירותי אימון, ייעוץ והדרכה לחברות, מנהלים וליחידים. את בלוג הוויסקי Malt and Oak פתח מייקל באפריל 2014 וסקר בו מאות סוגי וויסקי שונים. הבלוג נהנה מהערכה רבה בעולם הוויסקי המקצועי, ודורג בין 50 הבלוגים המובילים בעולם. מאז שנת 2017, משמש מייקל כשגריר המקומי של מותגי Douglas Laing. מייקל חובב מושבע של מזקקת Glen Garioch העלומה, ואף אוסף את ביטויי הוינטאז' שלהם.

נתאי מורגנשטרן

נתאי מורגנשטרן החל לארגן טעימות וויסקי בבארים שונים ברחבי הארץ לאחר שנדבק בחיידק הוויסקי. נתאי כותב טור וויסקי קבוע באתר 'כיפה'  והוא מנהל את כל ההיבטים הפרקטיים של פעילות האתר. את נתאי תמצאו בדרך כלל עם וויסקי מעושן בכוס.
על הדרך, נתאי, שאוהב את הוויסקי שלו נקי ופשוט, עדיין מנסה להבין מה העניין של חביות השרי, ויותר מזה, מדוע אנשים מוכנים לשלם על זה יותר….

יואב גלבפיש

יואב גלבפיש הוא איש פיתוח תוכנה עם תשוקה רבה לוויסקי. ⁠⁠מזקקת לפרוייג היא אהבתו הראשונה – ומסיבה שאינה ברורה כלל, יש לו חיבור עמוק גם למזקקת טומאטין. הבלוג של יואב, Whisky Gospel, מוערך מאד, והוא מרבה לטעום גרסאות חדשות של מבקבקים עצמאיים. יואב נמצא תמיד עם אצבע על הדופק של כל החדשות בעולם הוויסקי, והוא יביא אותם לקוראי האתר בזמן אמת.

X

אין מוצרים בעגלת הקניות.