אתר Whisky-IL מכיל מידע על משקאות אלכוהוליים.
כדי להיכנס לאתר המלא, עליך להיות מעל גיל 18.

אני מעל גיל 18
728 x 90
[wpproads id="2231" hide="mobile,ios,samsung,android,windows_mobile,blackberry,sony_ericsson,motorola,iphone,ipad,ipod" display="sticky" position="top_left" close_btn_position="top_right"]
[wpproads id="2230" hide="mobile" display="sticky" position="bottom_right" close_btn_position="top_left"]סדנאות וויסקי בהנחיית עו"ד מייקל בן-דוד, מאמן עסקי ובעל בלוג הוויסקי הבינלאומי Maltandoak.com.

ערב היכרות עם וויסקי סקוטי.

על טעימות וויסקי ונשנושים,  נשוחח על הסיבות שהפכו את הוויסקי למשקה האלכוהולי בעל הצמיחה המהירה ביותר בעשור האחרון ולגורמים שהפכו את הוויסקי למשקה הדגל של צעירים משכילים ברחבי העולם. נבין את אופן זיקוק הוויסקי ואת סודות היישון שלו ונדבר על סינגל מאלטים ועל בלנדים. חשוב מכל,  נהנה לטעום וויסקי ולפענח את סודותיו.

הערב ילווה בטעימה של ששה סוגים שונים של וויסקי מרחבי סקוטלנד ובמצגת.

אנחנו נוטים לחשוב על וויסקי כעל משקה סקוטי או אירי, אך האמת היא שוויסקי מיוצר במדינות רבות בעולם. סדנה זו תקיף את עולם הווסיקי עם טעימות מיוחדות של וויסקי סקוטי, אירי, אמריקני, קנדי, יפאני וישראלי

בטעימה נכיר את ההבדלים בין סוגי הוויסקי השונים ונעמוד על הדומה והשונה בין הסגנונות השונים של הוויסקים.

הסדנה תלווה במצגת ובכיבוד.

משום מה, חובבי וויסקי רבים נוטים לזלזל בבלנדים, אך לא בכדי הם מהווים כמעט 85% משוק הוויסקי העולמי. ערבוב וויסקי הוא אמנות, ומעבר לבלנדים הזולים, יש בהם עולם שלם של איכויות וטעמים. הסדנה תבחן את מהו בלנד, איך מכינים אותו, תוך כדי היכרות וטעימות של בלנדים איכותיים. בסדנה לא נטעם ג'וני ווקר אדום או שיבאס ריגל 12.

עולם הוויסקי בארצות הברית שונה מאד מהוויסקי בסקוטלנד, לא במעט בגלל ההבדל בחומרי הגלם. בסדנה זו נכיר את הסוגים השונים של הוויסקי האמריקני (הברבן והטנסי), נכיר את וויסקי השיפון (Rye) האופייני, ועל הדרך נכיר גם סינגל מאלט אמריקני (כן, יש גם כזה).

לאחר רמת הכניסה למאלטים, שהם ביקבוקים ללא ציון גיל או בקבוקים בגיל 10 או 12, הרמה הבאה היא וויסקי בגיל הגיוס לצבא והשחרור ממנו. טווח זה, 18 עד 21 הוא בדרך כלל האזור המושלם ליצירת ביטויים נפלאים. בסדנה נבין מדוע גיל זה הוא הגיל האולטימטיבי לוויסקי ונטעם מספר ביטויים מיוחדים בטווח גילאים זה.

הגבול התחתון בסינגל מאלט הוא בערך 150-200 ש"ח לבקבוק, אך לוויסקי אין באמת גבול עליון מבחינת המחיר. שיקולים כמו גיל, נדירות, מספר בקבוקים, המזקקה ויחסי ציבור יכולים להביא ווסיקים למחירים אסטרונומיים ממש. בסדנה זו, נטעם וויסקים פרמיום ממזקקות שחלקן סגורות, וחלקם ביטויים נדירים שלא ניתן להשיגם יותר.

אנו מומחים בהתאמה אישית של סדנאות וויסקי לכל קהל. סדנה היא דרך נהדרת לחגוג יום הולדת, יום נישואין, יום גיבוש או אירוע מנהלים, או סתם למפגש חברים יוצא דופן. כל סדנה מותאמת לצרכי הלקוח ומגיעה עם הדרכה צמודה ומקצועית. ניתן לבצע את הסדנה במקום האירוע ואף נוכל לסייע לכם בבחירת מקום מתאים.

מעוניינים?

השאירו פרטים וניצור איתכם קשר בהקדם:

Please wait...

ארועי וויסקי

הירשמו לעדכונים באימייל

X

אין מוצרים בעגלת הקניות.