אתר Whisky-IL מכיל מידע על משקאות אלכוהוליים.
כדי להיכנס לאתר המלא, עליך להיות מעל גיל 18.

אני מעל גיל 18
728 x 90
[wpproads id="2231" hide="mobile,ios,samsung,android,windows_mobile,blackberry,sony_ericsson,motorola,iphone,ipad,ipod" display="sticky" position="top_left" close_btn_position="top_right"]
[wpproads id="2230" hide="mobile" display="sticky" position="bottom_right" close_btn_position="top_left"]

תערוכת וויסקי לייב חוזרת לישראל בשבוע הבא

תערוכת וויסקי לייב חוזרת לישראל בשבוע הבא

תערוכת הוויסקי הגדולה והמוערכת ויסקי לייב מבית whisky magazine חוזרת לישראל גדולה וגבוהה מתמיד לסיבוב רביעי.

תערוכת ויסקי לייב 2018 תתפרש על פני יומיים מסחררים (14-15/03/2018) על גג קניון עזריאלי תל אביב עם מגוון סדנאות, השקות ובקבוקים נדירים.

עם תנופה אדירה בחשיפה של קהל ישראלי לטיבו של וויסקי איכותי, עלייה ניכרת בצריכת המשקה ע"פ סקרים והתפתחות הענף היוקרתי בארץ, whisky live הפך לאחד האירועים המרכזיים של השנה הן בעבור הקהל המקצועי והן בעבור אוהבי הז'אנר. עם השקות אקסקלוסיביות של בקבוקים ומהדורות מוגבלות ונדירות התערוכה מציגה את מותגי הוויסקי המובילים לצד מותגים חדשים מכל העולם. בין אורחי הכבוד מעולם הוויסקי, יגיעו השגריר העולמי של  גלנמורנג'י, המזקקה הסקוטית בעלת השם העולמי, איאן לוגן שגריר גלנליווט ועוד נציגים מהענף.

התערוכה כוללת גם שורה של סדנאות והרצאות שיועברו על ידי מומחים מהארץ ומהעולם וגם טעימות וויסקי מבקבוקים נדירים שמגיעים לארץ לראשונה. כרטיס כניסה לתערוכה כולל שלוש טעימות וויסקי ובמהלכה יוצעו למכירה מגוון מותגים במחירים מוזלים. מתחם ה vip המפנק יציע מנות מיוחדות, מרחבי ישיבה ווויסקי מרחבי העולם ממבחר מבשלות גדול ובקבוקים נדירים.

לכבוד הארוע, מושק בקבוק תערוכה מיוחד בן 37 שנה ממזקקת פורט אלן הסגורה ומזקקת מילק אנד האני משיקה את הויסקי השני בסדרת החביות הנסיוניות.

איש הוויסקי תומר גורן, מנהלה המקצועי של התערוכה, מי שייבא את הפורמט לישראל ומי שאמון על הוויסקי של "מילק אנד האני", המזקקה הישראלית הראשונה, על התערוכה: "שוק הוויסקי בישראל גדל וצומח בשנים האחרונות, הן בכמות המותגים המיובאים לשוק הישראלי והן ברמת הידע וההבנה של הקהל המקומי. התערוכה היא חגיגה של טעמים וניחוחות והזדמנות לטעימה של בקבוקי וויסקי מיוחדים ואפשרות להעמיק ולצלול לעולמות התוכן של המשקה המדהים הזה בסדנאות שיועברו על ידי מומחי וויסקי מרתקים".

 

מספר המקומות מוגבל, הכניסה לתערוכה מגיל 18 ומעלה. 

Whiksy Live 2018, ד', ה', 14,15/3, 13:00 – 22:00,

קניון עזריאלי תל אביב בקומה השלישית, קומת גג הקניון.

כרטיסים החל מ-109 ש"ח, כרטיסי VIP החל מ-399 ש"ח

כל מבקר בתערוכה יקבל כוס ויסקי מקצועית (גלנקיירן) בשווי 30 ש"ח. מכירת הכרטיסים בלעדית באתר: http://www.whiskylive.co.il/

יואב גלבפיש
כותב המאמר
PROFILE

חדש באתר

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply
X

אין מוצרים בעגלת הקניות.