אתר Whisky-IL מכיל מידע על משקאות אלכוהוליים.
כדי להיכנס לאתר המלא, עליך להיות מעל גיל 18.

אני מעל גיל 18
728 x 90
[wpproads id="2231" hide="mobile,ios,samsung,android,windows_mobile,blackberry,sony_ericsson,motorola,iphone,ipad,ipod" display="sticky" position="top_left" close_btn_position="top_right"]
[wpproads id="2230" hide="mobile" display="sticky" position="bottom_right" close_btn_position="top_left"]

תאגיד דיאג'יו משקיע 150 מליון ליש"ט בשדרוג מרכזי המבקרים

תאגיד דיאג'יו משקיע 150 מליון ליש"ט בשדרוג מרכזי המבקרים

במהלך שלושת השנים הקרובות, ישקיע תאגיד דיאג'יו 150 מליון ליש"ט (750 מליון ש"ח), בשדרוג חווית המשתמש של חובבי הויסקי במתקניה השונים.

גולת הכותרת של התוכנית היא הקמת מרכז מבקרים ייחודי לג'וני ווקר בעיר אדינבורו שיציג את סיפור המותג וההיסטוריה שלו לאורך השנים. העיר אדינבורו נבחרה למיקום המרכז החדש עקב היותה מרכז תיירותי מרכזי באנגליה ובסקוטלנד בפרט.

בנוסף למרכז ג'וני ווקר המתוכנן 12 מרכזי המבקרים הקיימים של התאגיד ישודרגו כאשר ארבע מזקקות מתוכן יעברו שדרוג מיוחד עם קישור חזק למרכז ג'וני ווקר החדש.

ארבעת המזקקות קול אילה, קרדו, גלנקינצ'י וקליינליש יסמנו את ארבעת הפינות של סקוטלנד ואת הטעם המייצג של איזור הלואולנד (גלנקינצ'י), ספייסייד (קרדו), איים (קול אילה) והיילנדס (קליינליש) במטרה לעודד מבקרים במרכז החדש באדינבורו לצאת ולבקר במזקקות ובאיזורים הכפריים בסקוטלנד.

קליינליש (אילוסטרציה)

גלנקינצ'י (אילוסטרציה)

 

 

 

 

ההשקעה הגדולה הזו מצד דואג'יו היא בנוסף להשקעה של 35 מליון ליש"ט בהקמה מחדש של מזקקות פורט אלן וברורה, מהלך שיגדיל את מספר המזקקות בעלות מרכזי מבקרים מ-12 ל-14.

יואב גלבפיש
כותב המאמר
PROFILE

חדש באתר

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply
X

אין מוצרים בעגלת הקניות.